(tylko do korespondencji): Szybowice 378,
48-200 Prudnik

Odsłony: 487

Wiosenna HeraHercia – pogodna seniorka w typie owczarka podhalańskiego. Ma 10 lat, jest wesołym fajnym psem, który bardzo potrzebuje ciepłej ręki. Wyciągnięta z pseudohodowli, przez kilka lat mieszkała ze swoją ukochaną opiekunką, która niestety w czasie pandemii zmarła.
Sunia jest wysterylizowana. Ma ustabilizowaną podawaniem leków niewydolność tarczycy. Poza tym jest zdrowa, choć wskazana jest suplementacja dla wzmocnienia stawów i karma light. Trzeba mieć przy niej żelazną konsekwencję w karmieniu - wszelkie smaczki, łakotki muszą być odliczane od jedzenia, bo inaczej zaraz przybiera na wadze, a żarłok jest z niej nieopanowany, zaś największy przysmak to... pieczywo wszelkie - taki "nietuczący" drobiazg. 

Najchętniej ustawia wszystkich w domu pod siebie, chce rządzić całym światem, ale można się z nią dogadać. Jak każdy owczarek bywa uparta, ale można ją przekonać na różne sposoby – najbardziej jest łasa na pieszczoty i głaski, a w razie totalnego oporu przekonuje ją wzięcie na smycz. 

Z psami czasem się kłóci, lepiej gdy jest sama lub mieszka ze spokojnym i odpornym na chmurki i humorki towarzystwem. Koty dla niej w zasadzie nie istnieją - stwierdza, że są i na tym koniec.

Uwielbia ogród, mimo to stały dostęp do domu jest niezbędny - spać spokojnie obok kochanych człowieków to najważniejsza sprawa w jej życiu. Bez swoich opiekunów niepokoi się i więdnie, można ją jednak zostawić spokojnie w domu samą, bez obawy o meble i inne wyposażenie. Jedynie żywność wszelkiego rodzaju trzeba schować. Inaczej nawet o podzieleniu się z Wami zapomni - sprzątnie każdy najmniejszy okruszek smile

HeraMa "ciekawy" sposób prezentowania pełnego zadowolenia - uśmiecha się pełną gębą z radości, powarkując przy tym , a drapanie po brzuszku to wręcz szczyt szczęścia i można się przestraszyć, ale tylko wtedy, gdy obce Ci jest złote serduszko Hery. 

Jak wszystkie adopcje, wspieramy Rodzinkę nieodpłatnie i bezterminowo w adaptacji oraz później, gdyby wystąpiły jakiekolwiek problemy ze zwierzynką.
W adopcji obowiązuje u nas procedura: ankieta on-line, wizyta przedadopcyjna, umowa. Ankietę oraz standardy adopcji psa można znaleźć po zalogowaniu się pod artykułem "Adopcja w naszej Fundacji - lekturka o b o w i ą z k o w a"

Jeśli Herutka Ci się podoba, kliknij tutaj, by rozpocząć procedurę. Wcześniej zapraszamy do kontaktu pod n-rem telefonu: +48 508 658 842.
Jeśli chcesz pomóc Herze, a adopcja jest dla Ciebie zbyt kłopotliwa
, wesprzyj ją adopcją wirtualną. Takie adopcje pozwalają nam na utrzymanie naszych zwierzynek w zdrowiu i dobrostanie, co - zwłaszcza w przypadku opieki weterynaryjnej - bywa rekordowo kosztowne. Twoja pomoc jest więc bardzo potrzebna, nawet jeśli jest drobna. Jej brak może zaważyć na wyborze między karmą, a niezbędnymi lekami. Link znajdziesz tutaj.

Można także pomagać nieodpłatnie na dwa sposoby:
Zwierzoklik: klikając na cegiełkę dokładasz dla naszych zwierzynek 5 groszy. Codzienne kliknięcie daje 1,50 miesięcznie, ale gdy kliknie 100 osób dla zwierzaczków zyskamy 150 zł a to już jest duży worek karmy lub dokładne badanie krwi, które każdy nasz Podopieczny przechodzi regularnie.
Fani Mani: robiąc zakupy przez Internet wskazujesz sprzedawcy lub sklepowi kwotę, jaką przekaże on ze swojego zysku na rzecz naszych Podopiecznych. Aplikacja do przeglądarki sama Ci się "zamelduje" na stronach współpracujących z FaniMani. Na telefonie niestety najpierw trzeba otworzyć apkę FaniMani, a potem z ich strony przejść do sprzedawcy, który Cię interesuje. To jednak drobiazg, jeśli chce się pomagać. Z tego niewielkiego procentu potrafi się uzbierać całkiem niezłe zasilenie na leki czy usługi weterynaryjne. 

Z góry dziękujemy w imieniu Hery oraz jej przyrodnich braci i sióstr 

 Heart