(tylko do korespondencji): Szybowice 378,
48-200 Prudnik

Adopcje

Kategoria:

Na początek trzeba powiedzieć: adopcja jest u nas bezpłatna dla Adoptującego (ale proszę wziąć pod uwagę koszty Waszego przygotowania się na przyjęcie zwierza), zaś wybrana przez Was zwierzynka jest zwykle przygotowana do życia w domu, między ludźmi, przedstawiamy Państwu też charakterystykę danego zwierzaczka, a jeśli występują jakieś problemy, zawsze otrzymujecie o tym informację.
Dzięki temu wiecie, czego możecie się spodziewać po adoptowanym pupilku, oczywiście wziąwszy pod uwagę, że jest to żywa i myśląca oraz ucząca się istotka, przez co wszystkiego przewidzieć nie sposób. 

Często pytacie, jak wygląda procedura adopcyjna w Fundacji?
Ma ona oczywiście swoje stałe zasady, które wynikają z troski o bezpieczeństwo naszych zwierzynek oraz zapewnienie im możliwie najlepszego dalszego życia.

Add a comment
Czytaj więcej...
 
 
Kategoria:

tofik Wydaje się to proste - kuweta, legowisko, może parę zabawek, 2 miseczki. Kot to takie niekłopotliwe zwierzę - wychodzić z nim nie trzeba, miły mruczek i pieszczoch będzie nam w zamian za miseczkę i ciepełko umilał zimowe wieczory.
A jednak... Może będzie to pieszczoch-leniwiec, który życie będzie spędzał na kanapie i czekał, aż go pogłaszczesz, podrapiesz za uszkiem, położy się na Twoich kolanach mrucząc swoje kołysanki.

Przeważnie jednak  kot to ciekawski zwierzak, wszędzie wejdzie, wszystko musi sprawdzić, tam gdzie go nie posieją z pewnością wyrośnie. Twoje kwiatki będzie tak uwielbiał, że z chęcią je zje (lub może tylko obgryzie), czasem doniczki potraktuje jak kuwetę, a czasem jak zabawkę. Jeśli nawet je zignoruje, to i tak stwierdzi, że jest ważniejszy od jakiegoś tam zielska, i skoro tu właśnie chce poleżeć na słoneczku, to bez pardonu może sobie zrobić dostatecznie dużo miejsca dla swojej sjesty, a Ty co najwyżej pozbierasz skorupki doniczek z podłogi. Może ukraść Ci śniadanie lub obiad z talerza, a nawet wyjąć najlepsze kawałki z gorącego garnka (a miałam kota, który wyjadał nam gotowane i duszone jarzynki: marchewkę, buraczki, fasolkę szparagową). 

Add a comment
Czytaj więcej...