(tylko do korespondencji): Szybowice 378,
48-200 Prudnik

Wyślij e-mail
(opcjonalnie)

Dodatkowe informacje

Dodatkowe informacje:

Pedagog (ludzki) i psycholog (zwierząt) uśmiech trenerka psów, wieloletni "dom stały" i "dom tymczasowy" głównie dla psów, a "przy okazji" ;) i kotów.
Długoletnia działaczka organizacji pozarządowych - stowarzyszeń oraz fundacji - pracujących głównie na rzecz osób z niepełnosprawnościami, autorka i koordynator wielu projektów mających na celu wsparcie psychologiczne, "powrót do życia", aktywizację społeczną i zawodową osób z różnymi problemami zdrowotnymi, w których pracowała także bezpośrednio z osobami z niepełnosprawnościami jako trenerka oraz wykładowczyni.
Założycielka i wieloletni Prezes Zarządu Stowarzyszenia na rzecz Integracji Społecznej "Pro Nobis".

Obecnie założycielka i prezes Fundacji "MAŁE i DUŻE", której celem jest pomoc zwierzętom (głównie gatunkom udomowionym przez człowieka) oraz osobom z niepełnosprawnościami, ze szczególnym uwzględnieniem dzieci z autyzmem oraz osób starszych z chorobą Alzheimera.

Celem jest takie połączenie działań, które pomagając zwierzętom, będą pomagały też ludziom i odwrotnie. Funkcje pełni nieodpłatnie.

Poradnik - prowadzony przez autorkę społecznie - ma ułatwić Czytelniczkom i Czytelnikom życie z pupilami oraz popularyzować wiedzę o gatunkach zwierząt udomowionych.

 

(adres - tylko do korespondencji):
Szybowice 378
48-200 Prudnik

+48 508 658 842

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Numer konta Fundacji:
Bank BGŻ BNP Paribas S.A.: 
75 1600 1462 1839 4100 2000 0001