(tylko do korespondencji): Szybowice 378,
48-200 Prudnik

Odsłony: 3883

Staramy się być wszędzie tam, gdzie dzieje się krzywda: dzieciom, osobom słabszym, zwierzętom, środowisku.

Interweniujemy i pomagamyWspieramy działania prawne zmierzające do naprawienia zła, bierzemy udział w interwencjach, dochodzeniach, przewodach sądowych, sesjach rad gmin i sejmików. Dokumentujemy, udowadniamy, przekonujemy, przedstawiamy racje i argumenty, dyskutujemy, a nawet spieramy się z każdym, kto chce (a często nawet gdy nie chce) nas wysłuchać, mieć coś do powiedzenia, decydować, stanowić prawo.

Ścieżki naszych interwencji prowadzą zarówno do sejmu, senatu, ministerstw, jak i do urzędów gmin. Komisji Europejskiej i sołtysów czy wujtów. Stowarzyszeń europejskich i lokalnych organizacji.

Jeśli masz chęć nam pomóc i masz na to konkretny pomysł, albo chcesz, ale nie wiesz jak to zrobić(?) skontaktuj się z nami. Nasze potrzeby są tak szerokie, jak szerokie są potrzeby ludzi, zwierząt, środowiska naturalnego. Z pewnością znajdzie się dla Ciebie zajęcie - bez względu na Twój wiek, zdrowie, wykształcenie, dochody, odległość dzielącą Cię od nas itd. Każdą przeszkodę można pokonać, jeśli tylko się tego chce :)  Nie brak w prawdzie w naszej pracy stresów, napięć, nerwów, a nierzadko i łez, ale bywa też wesoło, radośnie, przyjemnie i miło.

Do zobaczenia zatem :D

Zapraszamy :D