(tylko do korespondencji): Szybowice 378,
48-200 Prudnik

Odsłony: 747

TolaTola jest małym, ok. 3-letnim pieskiem o wielkim sercu i ogromnym optymizmie. To pies, który zawsze się uśmiecha, zawsze jest skory do zabawy i przekomarzania się, a także do głaskania i pieszczot, które uwielbia. Kocha ludzi i za każdą odrobinę serca odpłaca swoim wielkim serduszkiem, które mieści wszystkich - ludzi, psy, koty i zapewne także resztę świata 

Jest zdrowa, ma apetyt - ba! zjadła by "ile fabryka dała", dlatego trzeba uważać z karmieniem, tym bardziej, że jest wysterylizowana. Co prawda jest zdolna spalić duże pokłady energii, ale i tak nadal potrafi zjeść ponad swoje możliwości 

Na smyczy trochę ciągnie, bo chciałaby jednocześnie obejrzeć wszystko, ale w domu jest psem prawie idealnym - niczego nie niszczy, zostaje sama bez problemu, utrzymuje czystość. A dlaczego "prawie"? Jak każdy energiczny, zwłaszcza mały psiak, demonstruje swój temperamencik także w... szczekaniu na szmery i szelesty na korytarzu czy przed domem. Pod tym względem jednak cierpliwe i konsekwentne korygowanie przynosi znaczną poprawę. 

TolaUwielbia ogród, ale w mieszkaniu w bloku i w mieście też dobrze funkcjonuje i się sprawuje. Waży ok. 4-5 kg., sierść trzeba od czasu do czasu wyszczotkować, jest zaczipowana. Przed adopcją zostanie zaszczepiona, jest odrobaczana i zabezpieczona przeciw insektom na bieżąco.

Będzie świetnym, niedużym towarzyszem dzieci (tylko starsze!), młodzieży, aktywnych rodzin, a nawet aktywnych seniorów, mile widziane towarzystwo innego młodego pieska, z którym Tolcia mogłaby się bawić. 
Jest niezwykle kontaktowa, jej piegowaty pyszczek, oczy i cała postawa "mówią" do ludzi i nie znamy nikogo, kto by się w niej nie zakochał od pierwszego wejrzenia - podbija każdego swoim urokiem 

Tola jest w pełni gotowa na nowy Domek!
Warunki (standardy) adopcji psa w naszej fundacji znajdziesz tutaj.
TolaBuda, kojec, zamieszkanie w garażu, czy innych zabudowaniach gospodarczych wykluczone! Adopcja tylko "na kolanka".

Jeśli jesteś zdecydowana/y adoptować Tolcię skontaktuj się telefonicznie: +48 508 658 842

Jeśli chcesz pomóc Tolci, a adopcja jest dla Ciebie zbyt kłopotliwa, wesprzyj ją adopcją wirtualną. Takie adopcje pozwalają nam na utrzymanie naszych zwierzynek w zdrowiu i dobrostanie, co - zwłaszcza w przypadku opieki weterynaryjnej - bywa rekordowo kosztowne. Twoja pomoc jest więc bardzo potrzebna, nawet jeśli jest drobna. Jej brak może zaważyć na wyborze między karmą, a niezbędnymi lekami. Link znajdziesz tutaj.

Można także pomagać nieodpłatnie na dwa sposoby:
Zwierzoklik: klikając na cegiełkę dokładasz dla naszych zwierzynek 5 groszy. Codzienne kliknięcie daje 1,50 miesięcznie, ale gdy kliknie 100 osób dla zwierzaczków zyskamy 150 zł a to już jest duży worek karmy lub dokładne badanie krwi, które każdy nasz Podopieczny przechodzi regularnie.
Fani Mani: robiąc zakupy przez Internet wskazujesz sprzedawcy lub sklepowi kwotę, jaką przekaże on ze swojego zysku na rzecz naszych Podopiecznych. Aplikacja do przeglądarki sama Ci się "zamelduje" na stronach współpracujących z FaniMani. Na telefonie niestety najpierw trzeba otworzyć apkę FaniMani, a potem z ich strony przejść do sprzedawcy, który Cię interesuje. To jednak drobiazg, jeśli chce się pomagać. Z tego niewielkiego procentu potrafi się uzbierać całkiem niezłe zasilenie na leki czy usługi weterynaryjne. 

Z góry dziękujemy w imieniu Toli oraz jej przyrodnich braci i sióstr 

 Heart