(tylko do korespondencji): Szybowice 378,
48-200 Prudnik

Kinga Śniegocka
Kategoria:

Pedagog (ludzki) i psycholog (zwierząt) uśmiech trenerka psów, wieloletni "dom stały" i "dom tymczasowy" głównie dla psów, a "przy okazji" ;) i kotów.
Ukończyła z wyróżnieniem (dyplom Summa cum laude) Akademię Humanistyczną w Pułtusku na kierunku: pedagogika, Wyższą Szkołę pedagogiczną ZNP w Warszawie - pedagogika pracy ze specjalnością zarządzanie i marketing, Collegium Humanitatis studia podyplomowe - psychologia zwierząt.
Długoletnia działaczka organizacji pozarządowych - stowarzyszeń i fundacji oraz autorka i koordynator wielu projektów mających na celu wsparcie psychologiczne, "powrót do życia", aktywizację społeczną i zawodową osób z różnymi problemami zdrowotnymi, w których pracowała także bezpośrednio z osobami z niepełnosprawnościami jako trenerka oraz wykładowczyni.
Założycielka i wieloletni Prezes Zarządu Stowarzyszenia na rzecz Integracji Społecznej "Pro Nobis", gdzie zaprojektowała, pozyskała fundusze oraz zrealizowała projekty aktywizacyjno-edukacyjne na kwotę ponad 1.800.000 zł., skierowane do 240 osób - pracowników organizacji pozarządowych oraz osób z niepełnosprawnościami.

Obecnie założycielka i prezes Fundacji "MAŁE i DUŻE", której celem jest pomoc zwierzętom (głównie gatunkom udomowionym przez człowieka) oraz osobom z niepełnosprawnościami, ze szczególnym uwzględnieniem dzieci z autyzmem oraz osób starszych z chorobą Alzheimera.

Celem jest takie połączenie działań, które pomagając zwierzętom, będą pomagały też ludziom i odwrotnie. Funkcje pełni nieodpłatnie.

Poradnik - prowadzony przez autorkę społecznie - ma ułatwić Czytelniczkom i Czytelnikom życie z pupilami oraz popularyzować wiedzę o gatunkach zwierząt udomowionych.

 

(adres - tylko do korespondencji):
Szybowice 378
48-200 Prudnik

+48 508 658 842

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Numer konta Fundacji:
Bank BGŻ BNP Paribas S.A.: 
75 1600 1462 1839 4100 2000 0001

Add a comment